Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Stayokay Hostel Rotterdam

4,22.011 Google-reviews Nu open

Zondag open om 00:00.

RouteBellenWebsiteReview schrijven
Over

Over Stayokay Hostel Rotterdam

Trendy hostel in de iconische Kubuswoningen, met restaurant, bar en gratis ontbijt.

Stayokay Hostel Rotterdam is een accommodatie in Rotterdam aan Overblaak 85, 3011 MP Rotterdam. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Trendy hostel in de iconische Kubuswoningen, met restaurant, bar en gratis ontbijt.

Voorzieningen voor toegankelijkheid zijn aanwezig, zoals een rolstoeltoegankelijke ingang. De accommodatie is ook geschikt voor een verblijf met kinderen.

Op Google heeft Stayokay Hostel Rotterdam een gemiddelde beoordeling van 4,2 uit 5, gebaseerd op 2.011 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Stayokay Hostel Rotterdam

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor beschikbaarheid, prijzen en reserveringen rechtstreeks contact op met de accommodatie.

Overnachten in Rotterdam

Vergelijk Stayokay Hostel Rotterdam met andere hotels en B&B’s in Rotterdam op beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Els van hooste

heel leuke plek! bijzonder om in de kubuswoningen te logeren. alles was heel netjes en verzorgd.
alleen jammer dat er enkel Engels werd gesproken: wij spreken gewoon Nederlands.... vreemd om telkens opnieuw Engels te moeten spreken

Annelies van Asperen

Een onvergetelijke ervaring in t pas gerenoveerde Stayokay in Rotterdam.
Zo gastvrij onthaald en zeer vriendelijk en behulpzaam personeel.
Fruit en koffie op de kamer en een heerlijk ontbijt.
Wij hebben genoten en komen zeker terug!!!!

Nel Gietema

Stayokay is basic, maar goed. Kamers zijn hier heel verschillend. Ik had nu een fijne privekr met raam en ventilator, maar er zijn ook kamers zonder raam en airco. Dus ff goed checken wat belangrijk voor je is.

Gerben Gjalt van der Kamp

Kwam blanco binnen met de wens heerlijk te ontspannen. Het was van korte duur maar kan zeggen dat ik tot rust ben gekomen. Stayokay rotterdam bleek een uitstekende plek om mensen te zien en met sommigen een gezellig praatje te maken.

Irene Nagtzaam

Unieke mogelijkheid om in architectonisch erfgoed ( de Kubus woningen van Piet Blom) te kunnen logeren.
Blaak is perfect uitgangspunt om Rotterdam te ontdekken.
Alles gloednieuw na grondige renovatie.
Welkom adres voor iedereen

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Kindvriendelijk
Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Receptie- en openingstijden

maandag24 uur geopend
dinsdag24 uur geopendVandaag
woensdag24 uur geopend
donderdag24 uur geopend
vrijdag24 uur geopend
zaterdag24 uur geopend
zondag24 uur geopend

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

Stayokay Hostel Rotterdam

Overblaak 85, 3011 MP Rotterdam

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Stayokay Hostel Rotterdam gevestigd?+

Stayokay Hostel Rotterdam is gevestigd op Overblaak 85, 3011 MP Rotterdam.

Wat is het telefoonnummer van Stayokay Hostel Rotterdam?+

Je kunt de accommodatie bereiken via 010 436 5763.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de accommodatie.

Hoe wordt Stayokay Hostel Rotterdam beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,2 van 5 op basis van 2.011 beoordelingen.

Is Stayokay Hostel Rotterdam kindvriendelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Heeft Stayokay Hostel Rotterdam een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Is Stayokay Hostel Rotterdam rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Voor ondernemers

Claim Stayokay Hostel Rotterdam

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.