Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Restaurant De Kajuit

4,61.114 Google-reviews €€ Nu open

Vandaag open tot 22:00.

RouteBellenWebsiteReview schrijven
Restaurant + overnachting

Overnachten na eten bij Restaurant De Kajuit

Restaurant De Kajuit combineren met een overnachting

Restaurant De Kajuit ligt aan de Jachthaven de Domp in Sneek. De dichtstbijzijnde geselecteerde overnachtingsplek ligt op 270 m. Daardoor kun je na het eten lopend naar je accommodatie.

Afstanden zijn hemelsbreed berekend op basis van beschikbare coördinaten; looptijd is een praktische schatting.

Over

Over Restaurant De Kajuit

Restaurant De Kajuit is een restaurant in Sneek aan Jachthaven de Domp 1, 8605 CP Sneek. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Honden zijn welkom, handig als je niet zonder je viervoeter op pad gaat. Als het weer meezit, kun je ook buiten zitten. Reserveren is mogelijk, wat handig is als je zeker wilt zijn van een plek. Betalen kan via contactloos, creditcard en pin.

Op Google heeft Restaurant De Kajuit een gemiddelde beoordeling van 4,6 uit 5, gebaseerd op 1.114 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Restaurant De Kajuit

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Sneek

Vergelijk Restaurant De Kajuit met andere restaurants in Sneek op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
KMD Widya Ningrum

Mooie restaurant, heerlijk eten, vriendelijk personeel

Mike VdT

Leuke locatie voor goed eten. Erg sfeervol ingericht en vriendelijk personeel wat erg attent is. Boneless ribs, kipspies, een salade naar keuze vanaf de saladebar en de limoenkruimeltaart. Ik zeg een goed idee voor de volgende keer!

cor kalkman

We dachten na meerdere keren hier gegeten te hebben een lekkere maaltijd te kunnen ontvangen. Maar helaas had de bediening en de keuken hun dag niet. Vooraf een broodje besteld maar niet gekregen. Aan de roedjak geen smaak, waterig en pulled chicken ipv stukjes kip. De smashburger lauw en bij de vis geen appart bestek. Wel een aanrader is de soep maar daarbij ook geen stukje brood jammer genoeg. Al met al een grote teleurstelling. Daardoor maar geen dessert genomen. Ook bij het afrekenen geen respons. Helaas leek het of dat het personeel geen tijd of aandacht had.

Ingrid Jaasma

Een sloep gehuurd met 5 personen, een aanrader je bent zo op open vaarwater en kunt dan prachtig varen. Maar we eten/lunchen ook met regelmaat bij de Kajuit (wel even reserveren), het is altijd goed. De vorige eigenaar was perfect, Reinder neemt het ondertussen over en zet dit gelukkig voort qua sfeer en gastvrijheid. Een aanrader in Sneek.

Peter C

Top bediening, mooie locatie en lekker eten.

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Eten op locatie
Reserveren mogelijk
Terras
Brunch
Lunch
Diner
Bier
Wijn
Cocktails
Koffie
Desserts
Vegetarische opties
Kindvriendelijk
Kindermenu
Geschikt voor groepen
Honden toegestaan
Toilet
Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoelparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijk toilet
Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
Creditcard
Pinbetaling
Contactloos betalen
Gratis parkeren
Gratis straatparkeren
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Openingstijden

maandag11:00–22:00
dinsdag11:00–22:00Vandaag
woensdag11:00–22:00
donderdag11:00–22:00
vrijdag11:00–22:00
zaterdag11:00–22:00
zondag11:00–22:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

Restaurant De Kajuit

Jachthaven de Domp 1, 8605 CP Sneek

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Restaurant De Kajuit gevestigd?+

Restaurant De Kajuit is gevestigd op Jachthaven de Domp 1, 8605 CP Sneek.

Wat is het telefoonnummer van Restaurant De Kajuit?+

Je kunt de restaurant bereiken via 0515 432 503.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt Restaurant De Kajuit beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,6 van 5 op basis van 1.114 beoordelingen.

Kan ik bij Restaurant De Kajuit op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant De Kajuit reserveren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant De Kajuit een terras?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Restaurant De Kajuit brunch?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant De Kajuit lunchen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant De Kajuit dineren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Restaurant De Kajuit bier?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Restaurant De Kajuit wijn?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Restaurant De Kajuit cocktails?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Restaurant De Kajuit koffie?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Restaurant De Kajuit desserts?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant De Kajuit vegetarische opties?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Restaurant De Kajuit kindvriendelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant De Kajuit een kindermenu?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Restaurant De Kajuit geschikt voor groepen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Zijn honden toegestaan bij Restaurant De Kajuit?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij Restaurant De Kajuit?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant De Kajuit een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er bij Restaurant De Kajuit een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant De Kajuit een rolstoeltoegankelijk toilet?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Zijn er bij Restaurant De Kajuit rolstoeltoegankelijke zitplaatsen aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant De Kajuit met een creditcard betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant De Kajuit met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant De Kajuit contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik gratis parkeren bij Restaurant De Kajuit?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik gratis op straat parkeren bij Restaurant De Kajuit?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Restaurant De Kajuit rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Voor ondernemers

Claim Restaurant De Kajuit

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.