Echter dit hotel stelt zich beschikbaar voor Asielzoekers opvang niet best dit bijna heel veel Hotels gaan in dit politiek in massaal dit soort hotels links laten liggen .
Amicitia Hotel
Over Amicitia Hotel
Informeel hotel met een wellnesscentrum, een buffetrestaurant, gemoedelijke kamers en eigenzinnige suites.
Amicitia Hotel is een accommodatie in Sneek aan Graaf Adolfstraat 37, 8606 BT Sneek. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.
Informeel hotel met een wellnesscentrum, een buffetrestaurant, gemoedelijke kamers en eigenzinnige suites.
Betalen kan via creditcard. Voorzieningen voor toegankelijkheid zijn aanwezig, zoals een rolstoeltoegankelijke ingang en een rolstoelparkeerplaats. De accommodatie is ook geschikt voor een verblijf met kinderen.
Op Google heeft Amicitia Hotel een gemiddelde beoordeling van 3,9 uit 5, gebaseerd op 437 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.
Over Amicitia Hotel
Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor beschikbaarheid, prijzen en reserveringen rechtstreeks contact op met de accommodatie.
Overnachten in Sneek
Vergelijk Amicitia Hotel met andere hotels en B&B’s in Sneek op beoordeling, voorzieningen en afstand.
Reviews op Google
Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.
Is momenteel opvang voor Oekraïners. Geen toegang voor NL
Wij zijn super tevreden. De kamer was ruim, schoon. Het hotel ligt vlakbij het centrum.
Al het personeel is bijzonder vriendelijk en dat vinden wij heel belangrijk!!
Het diner werd vanwege corona niet aan een tafel gereserveerd (gelukkig maar), daarom ziet het er in een plastic bakje natuurlijk wel wat minder appetijtelijk uit maar als je dan een hap neemt....... Geweldig!!!!
Het ontbijt was super goed verzorgd!
Het hotel ligt dicht bij de A7 maar op zo'n afstand dat je er geen hinder van hebt.
Zelfs 's nachts is er personeel aanwezig!
Er is een overdekte fietsenstalling die om 21.00 uur wordt afgesloten. Hierin hadden we de gelegenheid onze electrische fietsen op te laden.
Conclusie: Wij zijn erg tevreden over dit hotel!
Verouderd en matig hotel.
De "Kasteelkamer" was klein,
smoezelig en benauwd.
Ook nog eens een heel slecht bed!
Met douchen kreeg je een gratis slotgracht, want het bad staat los van de muur en maar aan 1 kant een gordijn. Geen manager aanwezig voor een oplossing. Er waren geen andere kamers beschikbaar, we konden douchen in de invalidekamer. Nou het toilet in de mcdonalds heeft nog meer charme.
Omdat ons geen passende oplossing kon worden geboden zijn we weggegaan, gelukkig kregen we wel ons geld terug van het meisje op eigen initiatief.
Echt de bijna €105,- die je per nacht betaald niet waard!
Uiteindelijk hebben we in een heerlijk schoon bed en met fijne douche geslapen in vd Valk Wolvenga.
De kamer was in orde, die van ons was op de begane grond hierdoor hadden we de beschikking over een terrasje, fijn om 's avonds nog even buiten te kunnen zitten. De kamer was wel erg warm, deze hitte bleef hangen. Er is een afgesloten stalling voor de fietsen. Het hotel ligt wel op een ongezellige plek, maar het stadscentrum is niet ver.
Het is een 4 sterren hotel, maar dit vind ik wat overrated.
Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.
Voorzieningen en mogelijkheden
Receptie- en openingstijden
Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.
Adres en kaart
Praktische informatie
Waar is Amicitia Hotel gevestigd?+
Amicitia Hotel is gevestigd op Graaf Adolfstraat 37, 8606 BT Sneek.
Wat is het telefoonnummer van Amicitia Hotel?+
Je kunt de accommodatie bereiken via 0515 436 800.
Wat zijn de openingstijden?+
De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de accommodatie.
Hoe wordt Amicitia Hotel beoordeeld?+
De huidige Google-beoordeling is 3,9 van 5 op basis van 437 beoordelingen.
Is Amicitia Hotel kindvriendelijk?+
Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.
Heeft Amicitia Hotel een rolstoeltoegankelijke ingang?+
Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.
Is er bij Amicitia Hotel een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+
Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.
Kan ik bij Amicitia Hotel met een creditcard betalen?+
Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.
Is Amicitia Hotel rolstoeltoegankelijk?+
Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.



















