Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Café Zondag

4,31.642 Google-reviews €€ Nu open

Vandaag open tot na middernacht, tot 01:30.

RouteBellenWebsiteReview schrijven
Restaurant + overnachting

Overnachten na eten bij Café Zondag

Café Zondag combineren met een overnachting

Café Zondag ligt aan de Wycker Brugstraat in Maastricht. De dichtstbijzijnde geselecteerde overnachtingsplek ligt op 190 m. Daardoor kun je na het eten lopend naar je accommodatie.

Afstanden zijn hemelsbreed berekend op basis van beschikbare coördinaten; looptijd is een praktische schatting.

Over

Over Café Zondag

Café Zondag is een restaurant in Maastricht aan Wycker Brugstraat 42, 6221 ED Maastricht. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Honden zijn welkom, handig als je niet zonder je viervoeter op pad gaat. Als het weer meezit, kun je ook buiten zitten. Betalen kan via contactloos, creditcard en pin. Parkeren kan via betaald parkeren op het terrein en betaald straatparkeren.

Op Google heeft Café Zondag een gemiddelde beoordeling van 4,3 uit 5, gebaseerd op 1.642 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Café Zondag

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Maastricht

Vergelijk Café Zondag met andere restaurants in Maastricht op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Simone Schuffelen

Cafe Zondag is voor mij thuiskomen. Lekkere, verse ontbijt/lunch gerechten! Super goeie drankjes, voor iedereen wat (Sjoes)! De beste feestjes met legendarische kunstinstallaties! & heel veel LosDq!

Catalijn Willemsen

4-3-2026 11:30 Ik bestelde een gemberthee met citroen bij een man ( type oude punker) achter de bar die net een hap brood in zijn mond stak.Ik heb coeliakie- autoimmuunziekte. Dat betekent dat ik ziek wordt van een kruimel brood/gluten. Heel ziek. Sowieso een uitdaging in de meeste horeca. Ik legde uit dat ik er ziek van wordt als hij met brood aan de handen citroen pakt voor mijn thee, dus vraag hem of hij de citroen niet met zijn handen wilde pakken. vermoeide zucht. Dan zegt hij: ‘ik moet de gember ook snijden, dus ja…’ ik zeg: misschien kun je je handen wassen? Zucht nummer twee. (Op dit punt zeg ik meestal al ’laat maar zitten’ maar ik had met iemand afgesproken die al onderweg was en korte tijd voor die afspraak) ik ga aan een tafeltje zitten en hij brengt me de thee. Op het schoteltje twee koekjes. En het lepeltje ligt er tegenaan. Ik bedank hem en vraag om een schoon lepeltje want deze heeft nu gluten aangeraakt. Hij verschuift het lepeltje. ‘Zo dan?’ Ik zeg: nou nee, want dat gaat niet helpen, die gluten zitten er al aan. Vermoeide , hele diepe zucht nummer drie. Ik probeer nog om iets meer te zeggen over wat coeliakie is en waarom ik zo precies moet zijn. Het interesseert hem overduidelijk niet.
Wat een eikel. Wat een slechte service. Wat een onbegrip. Wat een arrogantie.

Fanny de Klerk

De bieding kon het niet goed overzien helaas. Na bestelling kwam het drinken snel, maar het eten liet geruime tijd op zich wachten. Ook kreeg diegene waar ik mee was het eten eerder en moest ik er naar vragen omdat het eten niet kwam. Na vragen was het er gelukkig wel zo. Het eten en drinken was wel lekker en vers. De wc was erg klein en smerig. En de sfeer had gezelliger gemogen.

Les Tremblades

Heerlijk geluncht. Verse gerookt makreel met limoen-aïoli en nog méér op m’n bordje! Heel vriendelijke service door Mees en Hannah. Een absolute aanrader!

Nicci

“Leuke feestjes, een gezellig terrasje en binnen meestal toffe kunst van lokale makers aan de muur. Met regelmaat draait er ook een DJ, dus sfeerpunten genoeg. Maar die akoestiek binnen… laten we zeggen dat je na een uur het gevoel hebt dat je klem zit in een koektrommel.
De bediening maakt het helaas niet beter: steevast onderbezet en op een simpel ‘mediterraans bordje’ hebben we 45 minuten zitten wachten. Toen we vriendelijk vroegen hoe het ermee stond, kregen we er nog een snauw bij ook. Jammer — het kan hier zó leuk zijn, als de service niet de grootste performance van de avond was.”

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Eten op locatie
Terras
Bier
Wijn
Cocktails
Honden toegestaan
Toilet
Creditcard
Pinbetaling
Contactloos betalen
Betaald parkeren
Betaald straatparkeren
Plan je bezoek

Openingstijden

maandag10:00–01:30
dinsdag10:00–01:30Vandaag
woensdag10:00–01:30
donderdag10:00–01:30
vrijdag10:00–02:30
zaterdag10:00–02:30
zondag10:00–01:30

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

Café Zondag

Wycker Brugstraat 42, 6221 ED Maastricht

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Café Zondag gevestigd?+

Café Zondag is gevestigd op Wycker Brugstraat 42, 6221 ED Maastricht.

Wat is het telefoonnummer van Café Zondag?+

Je kunt de restaurant bereiken via 043 321 9300.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt Café Zondag beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,3 van 5 op basis van 1.642 beoordelingen.

Kan ik bij Café Zondag op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Café Zondag een terras?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Café Zondag bier?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Café Zondag wijn?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Café Zondag cocktails?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Zijn honden toegestaan bij Café Zondag?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij Café Zondag?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Café Zondag met een creditcard betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Café Zondag met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Café Zondag contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er betaald parkeren bij Café Zondag?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er betaald parkeren op straat bij Café Zondag?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Voor ondernemers

Claim Café Zondag

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.