Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Prive tuinhuis B&B Elly

4,913 Google-reviews
RouteBellenWebsiteReview schrijven
Snel naar reviews4,9Google13 beoordelingen
Over

Over Prive tuinhuis B&B Elly

Prive tuinhuis B&B Elly is een accommodatie in Sint Pancras aan Bovenweg 119, 1834 CD Sint Pancras. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Op Google heeft Prive tuinhuis B&B Elly een gemiddelde beoordeling van 4,9 uit 5, gebaseerd op 13 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Prive tuinhuis B&B Elly

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor beschikbaarheid, prijzen en reserveringen rechtstreeks contact op met de accommodatie.

Overnachten in Sint Pancras

Vergelijk Prive tuinhuis B&B Elly met andere hotels en B&B’s in Sint Pancras op beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
glenn rovroy

3 nachten mogen overnachten in deze meer dan uitstekende B&B. Heerlijke rustige locatie met een prachtige tuin. Werkelijk alles is aanwezig in dit leuke tuinhuisje. Gastvrouw Linda is buitengewoon vriendelijk en kan je alles over de omgeving vertellen. Het ontbijt is meer dan voortreffelijk en iedere dag een beetje anders. Top! De kamer werd iedere dag opgeruimd! We zijn zeer zeker van plan om op dit adresje terug te komen. Prima locatie om van hieruit allerlei uitstapjes te maken.

Paul.Kathy Vorstenbosch

Wij hebben een heerlijk weekend gehad in deze B&B.
Goede bedden en heerlijk rustig geslapen.
Super uitgebreid ontbijt gehad en gastvrouw is heel behulpzaam.
Wij komen hier graag weer eens terug.

Wilhelmien schreurs

Elly en Barend zijn fantastische gastvrije mensen, ze zijn aanwezig als je ze nodig hebt , geven leuke tips over uitstapjes in de omgeving. Het ontbijt is iedere dag weer een verrassing. Wij hebben enorm genoten.

R De Bruijn

Gastvrij en zeer goed ontbijt excellente mooi accomodatie een prima plek om te verblijven we komen zeer zeker een keer terug Ron en Alice de bruijn

Alice

Zeer aangenaam om te verblijven, goed verzorgd, heerlijke bedden en ziet er heel gezellig uit, ontbijt is uitstekend, aanrader 👍👍👍

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Locatie

Adres en kaart

Prive tuinhuis B&B Elly

Bovenweg 119, 1834 CD Sint Pancras

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Prive tuinhuis B&B Elly gevestigd?+

Prive tuinhuis B&B Elly is gevestigd op Bovenweg 119, 1834 CD Sint Pancras.

Wat is het telefoonnummer van Prive tuinhuis B&B Elly?+

Je kunt de accommodatie bereiken via 072 562 2083.

Hoe wordt Prive tuinhuis B&B Elly beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,9 van 5 op basis van 13 beoordelingen.

Voor ondernemers

Claim Prive tuinhuis B&B Elly

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.