Ga naar de inhoud

Restaurant Fusia

4,2263 Google-reviews €€ Nu gesloten
Over

Over Restaurant Fusia

Restaurant Fusia is een restaurant in Deurne aan Stationsstraat 76, 5751 HG Deurne. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, openingstijden en ervaringen van bezoekers.

Op Google heeft Restaurant Fusia een gemiddelde beoordeling van 4,2 uit 5, gebaseerd op 263 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Restaurant Fusia

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Deurne

Vergelijk Restaurant Fusia met andere restaurants in Deurne op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Afhalen
Eten op locatie
Reserveren mogelijk
Diner
Bier
Wijn
Koffie
Desserts
Kindvriendelijk
Kindermenu
Geschikt voor groepen
Toilet
Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoelparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijk toilet
Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
Creditcard
Pinbetaling
Contactloos betalen
Gratis parkeren
Gratis straatparkeren
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdag16:00–22:00
woensdag16:00–22:00Vandaag
donderdag16:00–22:00
vrijdag16:00–22:00
zaterdag16:00–22:00
zondag16:00–22:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

De kaart wordt pas geladen nadat je hiervoor kiest.

Restaurant Fusia

Stationsstraat 76, 5751 HG Deurne

Openen in Google Maps →
Zoeken en boeken via Stay22

Overnachten rond Restaurant Fusia

Overnachtingen laden…

Aanbod wordt live geleverd door Stay22. Happio kan een commissie ontvangen bij een boeking via deze links.

Ervaringen op Happio

Reviews van bezoekers

Nog geen Happio-reviews

Deel als eerste je ervaring met dit restaurant.

Jouw ervaring

Schrijf een review

Jouw beoordeling
Google

Reviews op Google

Henry

We zijn een paar maanden naar Japan geweest op vakantie en hebben daar veel sushi gegeten. Ik moet zeggen, Fusia is de enige die in de buurt komt van Japan hier in Brabant. Het personeel is ook heel aardig en je zit ook comfortabel. Echt een aanrader... ik snap daarom de negatieve reviews niet wat ik las. Vandaar dat ik maar heb besloten er zelf een te schrijven.

Fusia ga zo door! TOP restaurant.

Vera Manders

Sushi valt erg tegen. Heel veel rijst en weinig vulling. Gevraagd of ze nieuwe willen maken maar komen vervolgens terug met nog meer rijst in de sushi en een minuscuul beetje vulling. Voor dit geld kun je beter ergens anders naartoe gaan.

Jeroen

Zijn hier vanavond wezen eten, en ik vond het eten geweldig… we hebben een heel gezellige avond gehad en komen zeker terug ..
dat de stoelen en de banken versleten zijn maakt mij niet zoveel uit, als het eten maar goed is, en dat was het.. 👍🏻
Er moet immers eerst verdiend worden en dan vernieuwd 😉

Madelon Raijmakers

Super lekker gegeten!
We zagen een klein foutje op de bon, maar dat was totaal geen probleem en werd direct opgelost. De gastvrouw (moeder) en haar dochter werken keihard in de bediening, petje af hoe ze het samen doen. Hun directe aanpak siert ook hun persoonlijkheid, vinden wij.

Dat het eten niet allemaal tegelijk komt? Helemaal geen probleem, juist gezellig! Je deelt toch met elkaar? Niet alles is voor Bassie 😅🤭

Wat we ook echt top vonden: de frietjes en snacks voor de kleintjes. Dat zie je bijna nergens meer bij sushi-restaurants, dus echt een pluspunt!

Heerlijk gegeten, vriendelijke mensen, fijne sfeer.
Wij komen zeker vaker terug!

R vD

Al vaker fantastisch hier gegeten, kwalitatief erg goed. De sfeer is goed. Bij deze heel ruime keuze op de kaart kan het zijn dat niet alles tegelijk komt, alles wordt per besteld gerecht bereid.

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Restaurant Fusia gevestigd?+

Restaurant Fusia is gevestigd op Stationsstraat 76, 5751 HG Deurne.

Wat is het telefoonnummer van Restaurant Fusia?+

Je kunt de restaurant bereiken via 0493 843 718.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt Restaurant Fusia beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,2 van 5 op basis van 263 beoordelingen.

Kan ik eten afhalen bij Restaurant Fusia?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant Fusia op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant Fusia reserveren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant Fusia dineren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Restaurant Fusia bier?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Restaurant Fusia wijn?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Restaurant Fusia koffie?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Restaurant Fusia desserts?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Restaurant Fusia kindvriendelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant Fusia een kindermenu?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Restaurant Fusia geschikt voor groepen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij Restaurant Fusia?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant Fusia een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er bij Restaurant Fusia een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant Fusia een rolstoeltoegankelijk toilet?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Zijn er bij Restaurant Fusia rolstoeltoegankelijke zitplaatsen aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant Fusia met een creditcard betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant Fusia met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant Fusia contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik gratis parkeren bij Restaurant Fusia?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik gratis op straat parkeren bij Restaurant Fusia?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Restaurant Fusia rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.