Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

The Foodmarket Amsterdam

4,31.152 Google-reviews €€ Nu open

Vandaag open tot 22:00.

RouteBellenWebsiteReview schrijven
Restaurant + overnachting

Overnachten na eten bij The Foodmarket Amsterdam

The Foodmarket Amsterdam combineren met een overnachting

The Foodmarket Amsterdam ligt aan de Zuidermolenweg in Amsterdam. De dichtstbijzijnde geselecteerde overnachtingsplek ligt op 840 m. Daardoor kun je na het eten lopend naar je accommodatie.

Afstanden zijn hemelsbreed berekend op basis van beschikbare coördinaten; looptijd is een praktische schatting.

Over

Over The Foodmarket Amsterdam

The Foodmarket Amsterdam is een restaurant in Amsterdam aan Zuidermolenweg 36, 1069 CG Amsterdam. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Reserveren is mogelijk, wat handig is als je zeker wilt zijn van een plek. Betalen kan via contactloos, creditcard en pin. Parkeren kan via gratis parkeren op het terrein, betaald parkeren op het terrein en gratis straatparkeren. Voorzieningen voor toegankelijkheid zijn aanwezig, zoals een rolstoeltoegankelijke ingang, een rolstoelparkeerplaats, een rolstoeltoegankelijk toilet en rolstoeltoegankelijke zitplaatsen.

Op Google heeft The Foodmarket Amsterdam een gemiddelde beoordeling van 4,3 uit 5, gebaseerd op 1.152 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over The Foodmarket Amsterdam

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Amsterdam

Vergelijk The Foodmarket Amsterdam met andere restaurants in Amsterdam op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
De Zwemlesadviseur

Ik ben inmiddels vier keer bij Foodmarket Amsterdam geweest, op verschillende dagen en tijdstippen. Daarbij heb ik zowel reserveringen van twee uur als van tweeënhalf uur gehad, waardoor ik een goed en eerlijk totaalbeeld heb kunnen vormen.
Bij binnenkomst valt meteen op dat de ruimte groot en overzichtelijk is. Er is veel keuze aan zitplekken en het personeel houdt goed in de gaten dat tafels op tijd worden afgeruimd, wat zorgt voor een nette en prettige eetomgeving. Ook werkt Foodmarket met een vast team, wat duidelijk merkbaar is in de service: het personeel is georganiseerd, herkenbaar en weet wat er moet gebeuren.
Het aanbod aan eten is zeer uitgebreid. Je kunt hier terecht voor verschillende keukens, waaronder Aziatisch, Chinees en sushi, maar ook voor kip, vlees, patat en diverse snacks. Bij meerdere stands staan koks die het eten vers voor je bereiden, zoals vlees of kip naar wens, wat de ervaring persoonlijker en verser maakt. Wel moet je er rekening mee houden dat het bij drukte voorkomt dat je in de rij moet staan. Op piekmomenten kan dit oplopen tot ongeveer 20 minuten, wat natuurlijk ten koste gaat van je effectieve eettijd.
Foodmarket Amsterdam is duidelijk kindvriendelijk. Er is veel keuze voor kinderen en daarnaast zijn er leuke extra’s zoals zoete toetjes, een koffieautomaat, thee en zelfs een Slush Puppy-automaat, wat vooral bij jongere gasten goed in de smaak valt.
De toiletten zien er over het algemeen netjes uit, al zou het wenselijk zijn als de wasbakken iets vaker worden schoongemaakt. Een ander aandachtspunt is de temperatuur in de ruimte. Tijdens al mijn bezoeken viel het op dat het binnen vrij koud is, zowel aan de raamkant als in het middenpad en aan de zijkanten. Dit kan het zitcomfort soms verminderen, vooral als je langer blijft zitten.
Een groot pluspunt is het parkeren: de eerste twee uur zijn gratis, wat het bezoek extra laagdrempelig en aantrekkelijk maakt, zeker voor gezinnen.
Alles bij elkaar genomen is Foodmarket Amsterdam betaalbaar, ruim opgezet en biedt het een enorme variatie aan eten voor jong en oud. Met wat extra aandacht voor de temperatuur in de zaal en de hygiëne bij de wasbakken, zou dit concept wat mij betreft eenvoudig kunnen doorgroeien naar een vijfsterrenervaring.

N Den Hollander

Wat een leuke plek. Genoeg keus, lekker eten en vriendelijk personeel. Ondanks dat het een erg drukke plek is merk je daar weinig van door de opstelling van de tafels. Ook zeer lekkere en betaalbare moctails, waar ik persoonlijk erg blij mee ben. We komen graag nog een keer vanuit Vlissingen langs!

Tanveer Qadri

Super eten sfeer en service.Best all you can eat restaurant voor mij

Paul Didden

Één prijs voor all inclusive Japans, Chinees, Spaans, Italiaans, grill en wok! Voor ieder wat wils. Voorafjes en nagerechten ook volop aanwezig. Personeel is snel met het opruimen van je tafel terwijl jij voor een nieuwe portie gaat. Voordeel: ook drankjes zijn inclusief.

Lina

Ik ben hier net weg en heb een zeer slechte ervaring bij Foodmarket Amsterdam. Het eten was ronduit smakeloos en flauw, totaal niet op niveau. Daarnaast was het personeel chagrijnig en ongeïnteresseerd, wat de sfeer alleen maar slechter maakte. En wordt er niks met de feedback gedaan

Het ergste is dat meerdere mensen uit onze groep na het eten misselijk zijn geworden. Mijn vader heeft inmiddels al meerdere keren moeten overgeven en anderen voelen zich ook niet goed. Dit is niet alleen teleurstellend, maar ook echt zorgwekkend. En dit voor een cadeautje van ruim 200 euro

Hier komen wij absoluut niet meer terug. Ik raad dit iedereen af.

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Eten op locatie
Reserveren mogelijk
Lunch
Diner
Bier
Wijn
Cocktails
Koffie
Desserts
Vegetarische opties
Kindvriendelijk
Kindermenu
Geschikt voor groepen
Toilet
Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoelparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijk toilet
Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
Creditcard
Pinbetaling
Contactloos betalen
Gratis parkeren
Betaald parkeren
Gratis straatparkeren
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdag17:00–22:00Vandaag
woensdag17:00–22:00
donderdag17:00–22:00
vrijdag17:00–22:00
zaterdag16:30–22:00
zondag16:30–22:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

The Foodmarket Amsterdam

Zuidermolenweg 36, 1069 CG Amsterdam

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is The Foodmarket Amsterdam gevestigd?+

The Foodmarket Amsterdam is gevestigd op Zuidermolenweg 36, 1069 CG Amsterdam.

Wat is het telefoonnummer van The Foodmarket Amsterdam?+

Je kunt de restaurant bereiken via 020 891 4588.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt The Foodmarket Amsterdam beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,3 van 5 op basis van 1.152 beoordelingen.

Kan ik bij The Foodmarket Amsterdam op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij The Foodmarket Amsterdam reserveren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij The Foodmarket Amsterdam lunchen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij The Foodmarket Amsterdam dineren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt The Foodmarket Amsterdam bier?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt The Foodmarket Amsterdam wijn?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert The Foodmarket Amsterdam cocktails?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert The Foodmarket Amsterdam koffie?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert The Foodmarket Amsterdam desserts?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft The Foodmarket Amsterdam vegetarische opties?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is The Foodmarket Amsterdam kindvriendelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft The Foodmarket Amsterdam een kindermenu?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is The Foodmarket Amsterdam geschikt voor groepen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij The Foodmarket Amsterdam?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft The Foodmarket Amsterdam een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er bij The Foodmarket Amsterdam een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft The Foodmarket Amsterdam een rolstoeltoegankelijk toilet?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Zijn er bij The Foodmarket Amsterdam rolstoeltoegankelijke zitplaatsen aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij The Foodmarket Amsterdam met een creditcard betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij The Foodmarket Amsterdam met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij The Foodmarket Amsterdam contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik gratis parkeren bij The Foodmarket Amsterdam?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er betaald parkeren bij The Foodmarket Amsterdam?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik gratis op straat parkeren bij The Foodmarket Amsterdam?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is The Foodmarket Amsterdam rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Voor ondernemers

Claim The Foodmarket Amsterdam

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.