Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Kazerne Hotel

4,3913 Google-reviews Nu open

Vandaag open tot na middernacht, tot 00:00.

RouteBellenWebsiteReview schrijven
Over

Over Kazerne Hotel

Kazerne Hotel is een accommodatie in Eindhoven aan Paradijslaan 2, 5611 KN Eindhoven. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Op Google heeft Kazerne Hotel een gemiddelde beoordeling van 4,3 uit 5, gebaseerd op 913 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Kazerne Hotel

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor beschikbaarheid, prijzen en reserveringen rechtstreeks contact op met de accommodatie.

Overnachten in Eindhoven

Vergelijk Kazerne Hotel met andere hotels en B&B’s in Eindhoven op beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Brian Blom

Wij waren hier met 14 pers op bezoek voor carnaval, hierbij hadden we 6 kamers waaronder het penthouse.
Wat echt een hele mooie ruimte is om met een groepje samen te komen en voor te bereiden voor een leuke dag.
Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel.

Ine Willems-van Baal

Heel veel zin om hier te gaan ontbijten. Maar ik werd gewoon niet geholpen. Er was 1 andere klant die vrij snel vertrok. Ik wilde buiten zitten en dacht ik loop even naar binnen om te bestellen maar ze wilden mijn bestelling niet opnemen. Ik ben na een kwartier nog een keer naar binnen gelopen maar werd compleet genegeerd. Terwijl er minimaal 2 man personeel was een 0 klanten. Zeer bijzondere ervaring. Niet voor herhaling vatbaar.

GoldenErnieEddy

Kamers zijn mooi en ruim. Ziet er goed verzorgd uit. Helaas niet rolstoel toegankelijk voor wat betreft de toegang tot de badkamer. Ook geen aanpassingen. Dat is een gemiste kans. Het keukenblok had een kleine, witte gootsteen. Er zaten wat vlekken in die blijkbaar niet te verwijderen zijn. Dit was ook in de badkamer in de badkuip aanwezig. Jammer want ziet niet fris uit. Qua service is er werkelijk alles aan gedaan om ervoor te zorgen dat ik met mijn rolstoel alsnog de badkamer in kon komen. Samen met mijn hulphond verbleef ik 1 nacht in de familie kamer. Het is een klein hotel. Je merkt weinig tot niks van het verkeer. Het hotel is gelegen aan de rand van het centrum. Het hotel heeft geen eigen parkeergelegenheid.

Laurens Busink

Locatie is top, naar mijn idee moest ik wel erg lang aan de bar wachten voor ik geholpen werd.
Helaas is de akoestiek binnen niet heel goed, dus met een grotere groep is het moeilijk elkaar te verstaan.
Wel is het een top locatie, en altijd gezellig! Dus sowieso kom ik weer terug.

Thierry Maasdam

Top plek. De akoestiek is er aangenaam, de bediening is attent, gezellig, en het eten — Italiaans zoals ik het zelf nog niet kende — is er geweldig.

Het is fijn dat wanneer de opkomst het toelaat, de zitplekken verspreid zijn over het restaurant en je zo dus geen directe buren hebt.

Wij komen er graag met regelmaat. Wanneer het lekker weer is en de binnentuin geopend is, is het ook daar goed toeven!

Een klein minpuntje van onze laatste bezoek: volgens mij was de koffie niet decaf, zoals we die wel besteld hadden. Wanneer je niet gewend bent om koffie te drinken, kun je vervolgens je nachtrust wel gedag zeggen, haha.

Tot slot: parkeren in de omgeving is goed te doen.

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Eten op locatie
Reserveren mogelijk
Terras
Brunch
Lunch
Diner
Bier
Wijn
Cocktails
Koffie
Desserts
Vegetarische opties
Toilet
Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoeltoegankelijk toilet
Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
Pinbetaling
Contactloos betalen
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Receptie- en openingstijden

maandagGesloten
dinsdag12:00–00:00Vandaag
woensdag12:00–00:00
donderdag12:00–00:00
vrijdag12:00–00:00
zaterdag12:00–00:00
zondag12:00–18:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

Kazerne Hotel

Paradijslaan 2, 5611 KN Eindhoven

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Kazerne Hotel gevestigd?+

Kazerne Hotel is gevestigd op Paradijslaan 2, 5611 KN Eindhoven.

Wat is het telefoonnummer van Kazerne Hotel?+

Je kunt de accommodatie bereiken via 040 207 3730.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de accommodatie.

Hoe wordt Kazerne Hotel beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,3 van 5 op basis van 913 beoordelingen.

Kan ik bij Kazerne Hotel op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Kan ik bij Kazerne Hotel reserveren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Heeft Kazerne Hotel een terras?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Serveert Kazerne Hotel brunch?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Kan ik bij Kazerne Hotel lunchen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Kan ik bij Kazerne Hotel dineren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Schenkt Kazerne Hotel bier?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Schenkt Kazerne Hotel wijn?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Serveert Kazerne Hotel cocktails?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Serveert Kazerne Hotel koffie?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Serveert Kazerne Hotel desserts?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Heeft Kazerne Hotel vegetarische opties?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij Kazerne Hotel?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Heeft Kazerne Hotel een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Heeft Kazerne Hotel een rolstoeltoegankelijk toilet?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Zijn er bij Kazerne Hotel rolstoeltoegankelijke zitplaatsen aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Kan ik bij Kazerne Hotel met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Kan ik bij Kazerne Hotel contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Is Kazerne Hotel rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Voor ondernemers

Claim Kazerne Hotel

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.