Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Ardoer camping Ginsterveld

4,5847 Google-reviews Nu gesloten

Morgen open om 09:00.

RouteBellenWebsiteReview schrijven
Over

Over Ardoer camping Ginsterveld

Ardoer camping Ginsterveld is een accommodatie in Burgh-Haamstede aan Maireweg 10, 4328 GR Burgh-Haamstede. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Op Google heeft Ardoer camping Ginsterveld een gemiddelde beoordeling van 4,5 uit 5, gebaseerd op 847 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Ardoer camping Ginsterveld

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor beschikbaarheid, prijzen en reserveringen rechtstreeks contact op met de accommodatie.

Overnachten in Burgh-Haamstede

Vergelijk Ardoer camping Ginsterveld met andere hotels en B&B’s in Burgh-Haamstede op beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Lis vdhulst

Fantastische camping. Vooral voor gezinnen met kinderen maar ook zonder kinderen, zoals wij, is het goed vertoeven. Was ik met 29 graden bang dat het te heet zou zijn maar niets was minder waar. In Zeeland heb je wind, dus ook hier. Wij gingen voor een luxe comfort plaats met eigen sanitair. Super schoon en van alle gemakken voorzien. Heerlijk! De service van de receptie is ook top een zeer zijn erg vriendelijk.

Brio

Top camping. Keurig verzorgd .prachtige omgeving. Super schoon sanitair. Heerlijk zwembad en het personeel is super . Zowel het schoonmaakpersoneel .tot de jongen bij de receptie en de jongen bij het zwembad. Top !! ga zo door en we komen zeer zeker terug !!! Ik geef jullie een dikke 10 !!!

Nathalie Daalderop

Wij waren er 1 nachtje met camper. Perfecte plek. Mooi sanitair. Alles goed geregeld. Wel fijn als je fietsen bij je hebt. Dan sta je zo op een van de prachtige stranden.

Jacqueline of Frans

Wij kampeerden er eind juni
Redelijk ruime standplaatsen tussen volgroeide hagen..prachtig schoon toiletgebouw dat, net als receptie en supermarktje net buiten de imgang, ver weg kan liggen afh van je standplaats. Grote camping. Nu in voorseizoen fijn zwembadje
Ligging tov strand en dorpen vraagt om fiets. Die kun je er huren. Voor duinen wel e bike nodig of sportief lijf! Prima praktische camping.

Babs T

Prachtige camping, het nieuwe toilet gebouw ziet er prachtig uit maar wat stinkt het er naar urine of het is grondwater wat wij roken. Ondanks de geur was het wel schoon.

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Kindvriendelijk
Toilet
Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoelparkeerplaats
Gratis parkeren
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Receptie- en openingstijden

maandag09:00–12:00
dinsdagGeslotenVandaag
woensdag09:00–12:00
donderdagGesloten
vrijdag09:00–12:00
zaterdagGesloten
zondagGesloten

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

Ardoer camping Ginsterveld

Maireweg 10, 4328 GR Burgh-Haamstede

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Ardoer camping Ginsterveld gevestigd?+

Ardoer camping Ginsterveld is gevestigd op Maireweg 10, 4328 GR Burgh-Haamstede.

Wat is het telefoonnummer van Ardoer camping Ginsterveld?+

Je kunt de accommodatie bereiken via 0111 651 590.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de accommodatie.

Hoe wordt Ardoer camping Ginsterveld beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,5 van 5 op basis van 847 beoordelingen.

Is Ardoer camping Ginsterveld kindvriendelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij Ardoer camping Ginsterveld?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Heeft Ardoer camping Ginsterveld een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Is er bij Ardoer camping Ginsterveld een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Kan ik gratis parkeren bij Ardoer camping Ginsterveld?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Is Ardoer camping Ginsterveld rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Voor ondernemers

Claim Ardoer camping Ginsterveld

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.