Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Lunchroom-Restaurant Oase

4,2387 Google-reviews Nu gesloten

Morgen open om 10:00.

RouteBellenWebsiteReview schrijven
Restaurant + overnachting

Overnachten na eten bij Lunchroom-Restaurant Oase

Lunchroom-Restaurant Oase combineren met een overnachting

Lunchroom-Restaurant Oase ligt aan de Berkelplein in Valkenburg. De dichtstbijzijnde geselecteerde overnachtingsplek ligt op 80 m. Daardoor kun je na het eten lopend naar je accommodatie.

Afstanden zijn hemelsbreed berekend op basis van beschikbare coördinaten; looptijd is een praktische schatting.

Over

Over Lunchroom-Restaurant Oase

Lunchroom-Restaurant Oase is een restaurant in Valkenburg aan Berkelplein 4, 6301 ZD Valkenburg. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Betalen kan via contactloos, creditcard en pin. Voorzieningen voor toegankelijkheid zijn aanwezig, zoals een rolstoeltoegankelijke ingang en een rolstoelparkeerplaats.

Op Google heeft Lunchroom-Restaurant Oase een gemiddelde beoordeling van 4,2 uit 5, gebaseerd op 387 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Lunchroom-Restaurant Oase

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Valkenburg

Vergelijk Lunchroom-Restaurant Oase met andere restaurants in Valkenburg op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Ilse Beerens

'S middags gaan lunchen, broodje gezond en broodje warm beenham. Keuze tussen zacht (sandwich achtig en iets kleiner) of hard (halve baguette achtig) én keuze tussen wit en bruin. De bruine harde broodjes gezond waren superlekker. Zowel het witte als bruine harde broodje warme beenham werden door de dames goedgekeurd. Jammer genoeg hiervan geen foto's genomen want zagen er ook supermooi uit.
Supervriendelijke bediening.
Omdat ze een uitgebreid assortiment van vlaaien en ander gebak hadden en wegensde goede service, zijn we na een flinke wandeling nog eens terug gekeerd voor een stuk taart. De keuze viel vnl. op een stuk kersenvlaai met slagroom en ik nam een stuk bananentaart. Beiden scoorden goed, de bananentaart was wel wat zwaar.
En ze hebben ook een uitgebreid assortiment ijs en sorbet.
Zeker een aanrader!

David Chung

Heerlijke vlaaien en ontzettend vriendelijke mensen! Deze bijzondere zaak wordt al sinds de jaren ’60 met veel passie gerund door deze lieve mevrouw. Je proeft de traditie, kwaliteit en gastvrijheid in alles.

Een absolute aanrader is de abrikozen-linzenvlaai – verrassend lekker en een echte streekspecialiteit!

Kom je in de buurt, dan is een bezoek zeker de moeite waard. 🥧😊

Alex

Lekker eten! Kan ook met groete groepen!

Ruud Schooneveldt

Mooie zaak ,super lekker eten ,heerlijke ijscoupe, en lieve mensen.echt een aanrader om heen te gaan.gr ruud en Patricia uit hoofddorp.

Frida Groot-Smit

Na lange dag in valkenburg 4 punten vlaai meegenomen voor thuis op vakantiepark. We hebben er heerlijk van gesmuld!

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Afhalen
Eten op locatie
Ontbijt
Koffie
Toilet
Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoelparkeerplaats
Creditcard
Pinbetaling
Contactloos betalen
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Openingstijden

maandag10:00–18:00
dinsdagGeslotenVandaag
woensdag10:00–18:00
donderdag10:00–18:00
vrijdag10:00–18:00
zaterdag10:00–18:00
zondag10:00–18:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

Lunchroom-Restaurant Oase

Berkelplein 4, 6301 ZD Valkenburg

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Lunchroom-Restaurant Oase gevestigd?+

Lunchroom-Restaurant Oase is gevestigd op Berkelplein 4, 6301 ZD Valkenburg.

Wat is het telefoonnummer van Lunchroom-Restaurant Oase?+

Je kunt de restaurant bereiken via 043 601 3558.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt Lunchroom-Restaurant Oase beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,2 van 5 op basis van 387 beoordelingen.

Kan ik eten afhalen bij Lunchroom-Restaurant Oase?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Lunchroom-Restaurant Oase op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Lunchroom-Restaurant Oase ontbijten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Lunchroom-Restaurant Oase koffie?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij Lunchroom-Restaurant Oase?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Lunchroom-Restaurant Oase een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er bij Lunchroom-Restaurant Oase een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Lunchroom-Restaurant Oase met een creditcard betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Lunchroom-Restaurant Oase met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Lunchroom-Restaurant Oase contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Lunchroom-Restaurant Oase rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Voor ondernemers

Claim Lunchroom-Restaurant Oase

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.