Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Mon Rêve Valkenburg

4,273 Google-reviews Nu open

Vandaag open tot 22:00.

RouteBellenWebsiteReview schrijven
Restaurant + overnachting

Overnachten na eten bij Mon Rêve Valkenburg

Mon Rêve Valkenburg combineren met een overnachting

Mon Rêve Valkenburg ligt aan de Oosterweg in Valkenburg. De dichtstbijzijnde geselecteerde overnachtingsplek ligt op 590 m. Daardoor kun je na het eten lopend naar je accommodatie.

Afstanden zijn hemelsbreed berekend op basis van beschikbare coördinaten; looptijd is een praktische schatting.

Snel naar reviews4,2Google73 beoordelingen
Over

Over Mon Rêve Valkenburg

Mon Rêve Valkenburg is een restaurant in Valkenburg aan Oosterweg 36, 6301 PX Valkenburg. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Reserveren is mogelijk, wat handig is als je zeker wilt zijn van een plek. Betalen kan via contactloos, creditcard en pin. Parkeren kan via gratis parkeren op het terrein.

Op Google heeft Mon Rêve Valkenburg een gemiddelde beoordeling van 4,2 uit 5, gebaseerd op 73 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Mon Rêve Valkenburg

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Valkenburg

Vergelijk Mon Rêve Valkenburg met andere restaurants in Valkenburg op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Lennert Holsteens

Als verassing hier mee naartoe genomen door mijn vriendin. We waren niet op de hoogte dat er enkel een menu van 2 gangen beschikbaar was. Alle begrip dat het druk is en er wat stress in de lucht hangt. Maar onbeleefd zijn is nergens voor nodig. Zowel tegen klanten als tegen mede collega's was de vrouwelijke serveerster zeer onbeleefd. De jongeman deed zijn best maar werd enorm afgesnauwd door zijn vrouwelijke collega. Tafel was niet tegoei ingedekt er miste zowel broodmessen als vorken. Het eten was in orde daar valt niks verkeerd over te zeggen. Buiten dat er misschien gevraagd moet worden achter een bakwijze bij vlees. Ik vroeg voor de wijnkaart voor een glas wijn voor bij mijn eten helaas was mijn eten al op toen de wijnkaart kwam en melde ik dat het overbodig was. Waarop enorm onvriendelijk gereageerd werd,
Ik ben zelf actief als sommelier in de gastronomie en dit is niet oké. Hopelijk kunnen jullie verder met deze feedback en komen we graag nog eens terug want de locatie is absoluut prachtig.

Elke Goessens

De bediening was deze keer helaas minder; t was niet heel erg druk en toch moesten we vaker wenken totdat we gezien werden en we waren niet de enige zag ik om me heen. Er leek ook niemand de leiding te hebben. Pas toen n ietwat oudere meneer kwam meehelpen kwam er wat meer routine in.

Serendipity by Patricia

De locatie van dit restaurant is zonder twijfel prachtig, een sfeervol kasteel dat meteen uitnodigt om neer te strijken voor een mooie lunch. Helaas bleek het gerecht dat ik bestelde niet in lijn met de verwachtingen. Op de kaart stond een zuurdesembrood met onder andere kalfslende en tonijncrème. Wat ik kreeg geserveerd was echter een eenvoudige witte boterham met kalfslende opgeleukt met groentjes.

Toen ik hier navraag over deed, werd bevestigd dat het inderdaad niet overeenkwam met de omschrijving op de menukaart. Opvallend genoeg werd dit bij het serveren niet gemeld. Pas nadat ik er zelf iets van zei, kreeg ik te horen dat het bekend was. Dit voelde alsof het probleem bij mij werd neergelegd, in plaats van dat er een oplossing of tegemoetkoming werd aangeboden. Tot mijn teleurstelling mocht ik de volle prijs afrekenen voor een gerecht dat duidelijk niet conform de beschrijving was.

Al met al een teleurstellende ervaring op culinair vlak, ondanks de prachtige locatie. Een gemiste kans.

Thea Coumans

Wij hebben zaterdag 21 maart een bijzonder fijne avond gehad bij restaurant Mon Rêve. We werden zeer gastvrij ontvangen en hebben genoten van een heerlijk diner. De bediening was vriendelijk en attent, en alles was tot in de puntjes verzorgd.

Onze complimenten aan het hele team voor de gastvrijheid en de kwaliteit van het eten. Zeker een aanrader voor wie een gezellige en verzorgde avond uit wil.

cees intveld

Een reservering gemaakt op basis van de veelbelovende website en de hoge score op Google maps. Toen we aankwamen bleek het restaurant gesloten omdat er maar twee reserveringen waren. Daarom waren er twee tafels gedekt in de ontvangstkamer van het kasteel. Geen sfeer en beleving dus. Het eten zag er aardig uit maar te simpel voor dit niveau; ravioli niet gaar, wijn te laat; dessert een lachertje en mega zoet. Conclusie: laat je niet misleiden door de professionele branding. Wij gaan ervan elk geval nooit meer eten.

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Eten op locatie
Reserveren mogelijk
Lunch
Diner
Bier
Wijn
Cocktails
Koffie
Desserts
Geschikt voor groepen
Toilet
Creditcard
Pinbetaling
Contactloos betalen
Gratis parkeren
Plan je bezoek

Openingstijden

maandag11:00–22:00
dinsdag11:00–22:00Vandaag
woensdag11:00–22:00
donderdag11:00–22:00
vrijdag11:00–22:00
zaterdag11:00–22:00
zondag11:00–22:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

Mon Rêve Valkenburg

Oosterweg 36, 6301 PX Valkenburg

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Mon Rêve Valkenburg gevestigd?+

Mon Rêve Valkenburg is gevestigd op Oosterweg 36, 6301 PX Valkenburg.

Wat is het telefoonnummer van Mon Rêve Valkenburg?+

Je kunt de restaurant bereiken via 043 205 0292.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt Mon Rêve Valkenburg beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,2 van 5 op basis van 73 beoordelingen.

Kan ik bij Mon Rêve Valkenburg op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Mon Rêve Valkenburg reserveren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Mon Rêve Valkenburg lunchen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Mon Rêve Valkenburg dineren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Mon Rêve Valkenburg bier?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Mon Rêve Valkenburg wijn?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Mon Rêve Valkenburg cocktails?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Mon Rêve Valkenburg koffie?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Mon Rêve Valkenburg desserts?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Mon Rêve Valkenburg geschikt voor groepen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij Mon Rêve Valkenburg?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Mon Rêve Valkenburg met een creditcard betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Mon Rêve Valkenburg met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Mon Rêve Valkenburg contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik gratis parkeren bij Mon Rêve Valkenburg?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Voor ondernemers

Claim Mon Rêve Valkenburg

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.