Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

De Groot

4,513 Google-reviews
RouteReview schrijven
Restaurant + overnachting

Overnachten na eten bij De Groot

De Groot combineren met een overnachting

De Groot ligt aan de Vogelplein in 's-Hertogenbosch. De dichtstbijzijnde geselecteerde overnachtingsplek ligt op 140 m. Daardoor kun je na het eten lopend naar je accommodatie.

Afstanden zijn hemelsbreed berekend op basis van beschikbare coördinaten; looptijd is een praktische schatting.

Snel naar reviews4,5Google13 beoordelingen
Over

Over De Groot

De Groot is een restaurant in 's-Hertogenbosch aan Vogelplein 2, 5212 VK 's-Hertogenbosch. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Betalen kan via contactloos en pin. Voorzieningen voor toegankelijkheid zijn aanwezig, zoals een rolstoeltoegankelijke ingang.

Op Google heeft De Groot een gemiddelde beoordeling van 4,5 uit 5, gebaseerd op 13 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over De Groot

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in 's-Hertogenbosch

Vergelijk De Groot met andere restaurants in 's-Hertogenbosch op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
R M

De lekkerste bosche bollen .
Zonder mocht ik niet thuis komen in Rotterdam.
Ook de worste broodjes zijn een aanrader
Missie geslaagd .

MrArchibee

Let op: Dit is niet DE De Groot (van de Bossche bollen). Die zit bij het station (Jan de Groot)

Ad Ford

Staat mij echt iets voor de geest dat ik al een zeer positieve review achter heb gelaten. Zal er wel naast zitten. Op weg van Rotterdam naar een auto meeting in België moest het er toch maar een keer van komen. De lange route over #den Bosch genomen. De winkel ging om 08:00 open de betreffende zaterdag. Ik dacht dat ik vrij op tijd was, maar er stond om deze tijd al een rij van 4 personen. Het regende heel erg. Met zijn allen besloten om de wachtrij binnen in de winkel op te stellen. Had na mijn aankoop geen seconde spijt van de omweg die ik gemaakt heb. Zorg dat je je #parkeerapp in de aanslag houd. Zo vroeg was er nog wel #parkeerplaats. Kan mijzelf voorstellen dat het later op de dag drukker word en de parkeerwachters ook wakker zijn. Gezien de vaak lange wachttijden, je kan jezelf geen prent op de nek halen. Absolute aanrader voor de serieuze lekkerbekken. Ze hebben bij de Groot niet alleen #moorkoppen, allerlei gebak voorradig

R v.O

Geweldige bosche bollen. De echte uiteraard.

Conny Janssen

Op mijn eerste werkdag in DB een ECHTE Bossche bol.gehaald.
Heerlijk...the best ever. 😍

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Rolstoeltoegankelijke ingang
Pinbetaling
Contactloos betalen
Rolstoeltoegankelijk
Locatie

Adres en kaart

De Groot

Vogelplein 2, 5212 VK 's-Hertogenbosch

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is De Groot gevestigd?+

De Groot is gevestigd op Vogelplein 2, 5212 VK 's-Hertogenbosch.

Hoe wordt De Groot beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,5 van 5 op basis van 13 beoordelingen.

Heeft De Groot een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij De Groot met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij De Groot contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is De Groot rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Voor ondernemers

Claim De Groot

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.