Ga naar de inhoud

SPAR express Valkenswaard

4,52 Google-reviews Nu open
Over

Over SPAR express Valkenswaard

SPAR express Valkenswaard is een restaurant in Valkenswaard aan Eindhovenseweg 248, 5553 AB Valkenswaard. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, openingstijden en ervaringen van bezoekers.

Op Google heeft SPAR express Valkenswaard een gemiddelde beoordeling van 4,5 uit 5, gebaseerd op 2 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over SPAR express Valkenswaard

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Valkenswaard

Vergelijk SPAR express Valkenswaard met andere restaurants in Valkenswaard op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Rolstoeltoegankelijke ingang
Creditcard
Pinbetaling
Contactloos betalen
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Openingstijden

maandag06:00–21:00
dinsdag06:00–21:00
woensdag06:00–21:00Vandaag
donderdag06:00–21:00
vrijdag06:00–21:00
zaterdag07:00–21:00
zondag08:00–21:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

De kaart wordt pas geladen nadat je hiervoor kiest.

SPAR express Valkenswaard

Eindhovenseweg 248, 5553 AB Valkenswaard

Openen in Google Maps →
Zoeken en boeken via Stay22

Overnachten rond SPAR express Valkenswaard

Overnachtingen laden…

Aanbod wordt live geleverd door Stay22. Happio kan een commissie ontvangen bij een boeking via deze links.

Ervaringen op Happio

Reviews van bezoekers

Nog geen Happio-reviews

Deel als eerste je ervaring met dit restaurant.

Jouw ervaring

Schrijf een review

Jouw beoordeling
Google

Reviews op Google

Ha Ti

Kun je goed terecht voor de dagelijkse boodschappen

Lukasz

Jest to malutki sklep i ulokowany przy stacji benzynowej także oferuje w niewielkiej ilości wszelkiego rodzaju towary związane z sprzedażą na stacjach oczywiście lody chrupki i przekąski jak najbardziej do tego papierosy No i można zatankować

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is SPAR express Valkenswaard gevestigd?+

SPAR express Valkenswaard is gevestigd op Eindhovenseweg 248, 5553 AB Valkenswaard.

Wat is het telefoonnummer van SPAR express Valkenswaard?+

Je kunt de restaurant bereiken via 040 798 4213.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt SPAR express Valkenswaard beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,5 van 5 op basis van 2 beoordelingen.

Heeft SPAR express Valkenswaard een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij SPAR express Valkenswaard met een creditcard betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij SPAR express Valkenswaard met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij SPAR express Valkenswaard contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is SPAR express Valkenswaard rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.