Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Restaurant GOUD

4,6677 Google-reviews €€€€ Nu gesloten

Morgen open om 12:00.

RouteBellenWebsiteReview schrijven
Restaurant + overnachting

Overnachten na eten bij Restaurant GOUD

Restaurant GOUD combineren met een overnachting

Restaurant GOUD ligt aan de Lloydstraat in Rotterdam. De dichtstbijzijnde geselecteerde overnachtingsplek ligt op 230 m. Daardoor kun je na het eten lopend naar je accommodatie.

Afstanden zijn hemelsbreed berekend op basis van beschikbare coördinaten; looptijd is een praktische schatting.

Over

Over Restaurant GOUD

Luxe restaurant met cocktails, snacks en een wisselende lunch- en dinerkaart.

Restaurant GOUD is een restaurant in Rotterdam aan Lloydstraat 204, 3024 EA Rotterdam. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Luxe restaurant met cocktails, snacks en een wisselende lunch- en dinerkaart.

Als het weer meezit, kun je ook buiten zitten. Reserveren is mogelijk, wat handig is als je zeker wilt zijn van een plek. Betalen kan via contactloos, creditcard en pin. Parkeren kan via betaald parkeren op het terrein en betaald straatparkeren.

Op Google heeft Restaurant GOUD een gemiddelde beoordeling van 4,6 uit 5, gebaseerd op 677 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Restaurant GOUD

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Rotterdam

Vergelijk Restaurant GOUD met andere restaurants in Rotterdam op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Remco De Rooij

Zeer lekker gegeten! Fijne bediening, denken goed mee in verband met zieke moeder ( mag niet alles eten). Komen zeker terug en restaurant Goud, is zeker een aanrader voor een ieder welke goed wilt eten in een ontspannen sfeertje.

Ricardo vRijn

Bijzonder goed ontvangst. Aandacht voor de gast. Voor het eerst géén zorgen hoeven maken om voedselallergie (noten & vis). Wat een verademing was dat zeg. Eten was gewoon goed, cocktails een aanrader. Dikke complimenten richting het personeel dat verstaat wat horeca en gastbeleving inhoudt. Wij komen zeker terug 👍🏼

Yura Wallach

Het menu vonden wij voor de prijs. Mwah... meer omdat er van de 5 gangen 2 x vega was & amuse ook vega.
Klein vis gerechtje. En een matig lams gerecht of voor 20 euro een ander vlees gerecht. Vind het in verhouding gewoon niet oke.
Zaak is prachtig! Niets op aan te merken. Maar als de halve zaak leeg is , en na 15 min nogmaals moet vragen waar mn drankje is... is jammer

Planning Lakdokter

Super mooi en gezellig van binnen, redelijk knus maar toch zat je heerlijk op jezelf. Vriendelijk personeel. Het eten was super lekker. Maar was wel heel veel gerechten die in de saus zaten gedrenkt.. De oesters, de tosti en het toetje waren voor mij de uitblinkers!

Wilfred Puntman

Wellicht waren mijn verwachtingen, door de eigenaren en de naamsbekendheid, te hoog. Sfeer bijzonder door de aankleding. Bediening vriendelijk. Gerechten lekker, maar niet uitzonderlijk. Geen echte wow-ervaring.

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Eten op locatie
Reserveren mogelijk
Terras
Lunch
Diner
Bier
Wijn
Cocktails
Koffie
Desserts
Vegetarische opties
Geschikt voor groepen
Toilet
Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoelparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke zitplaatsen
Creditcard
Pinbetaling
Contactloos betalen
Betaald parkeren
Betaald straatparkeren
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdagGeslotenVandaag
woensdag12:00–15:00, 18:00–22:00
donderdag12:00–15:00, 18:00–22:00
vrijdag12:00–15:00, 18:00–22:00
zaterdag12:00–15:00, 18:00–22:00
zondag12:00–22:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

Restaurant GOUD

Lloydstraat 204, 3024 EA Rotterdam

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Restaurant GOUD gevestigd?+

Restaurant GOUD is gevestigd op Lloydstraat 204, 3024 EA Rotterdam.

Wat is het telefoonnummer van Restaurant GOUD?+

Je kunt de restaurant bereiken via 010 792 0202.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt Restaurant GOUD beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,6 van 5 op basis van 677 beoordelingen.

Kan ik bij Restaurant GOUD op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant GOUD reserveren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant GOUD een terras?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant GOUD lunchen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant GOUD dineren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Restaurant GOUD bier?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Schenkt Restaurant GOUD wijn?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Restaurant GOUD cocktails?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Restaurant GOUD koffie?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Restaurant GOUD desserts?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant GOUD vegetarische opties?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Restaurant GOUD geschikt voor groepen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij Restaurant GOUD?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Restaurant GOUD een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er bij Restaurant GOUD een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Zijn er bij Restaurant GOUD rolstoeltoegankelijke zitplaatsen aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant GOUD met een creditcard betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant GOUD met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Restaurant GOUD contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er betaald parkeren bij Restaurant GOUD?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er betaald parkeren op straat bij Restaurant GOUD?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Restaurant GOUD rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Voor ondernemers

Claim Restaurant GOUD

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.