Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Cafetaria Jazz

4,1113 Google-reviews €€ Nu open

Vandaag open tot 21:00.

RouteBellenReview schrijven
Restaurant + overnachting

Overnachten na eten bij Cafetaria Jazz

Cafetaria Jazz combineren met een overnachting

Cafetaria Jazz ligt aan de Lekstraat in Schiedam. De dichtstbijzijnde geselecteerde overnachtingsplek ligt op 360 m. Daardoor kun je na het eten lopend naar je accommodatie.

Afstanden zijn hemelsbreed berekend op basis van beschikbare coördinaten; looptijd is een praktische schatting.

Over

Over Cafetaria Jazz

Cafetaria Jazz is een restaurant in Schiedam aan Lekstraat 68-D, 3114 SL Schiedam. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Als het weer meezit, kun je ook buiten zitten. Betalen kan via contactloos en pin. Parkeren kan via gratis parkeren op het terrein en gratis straatparkeren. Voorzieningen voor toegankelijkheid zijn aanwezig, zoals een rolstoeltoegankelijke ingang.

Op Google heeft Cafetaria Jazz een gemiddelde beoordeling van 4,1 uit 5, gebaseerd op 113 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Cafetaria Jazz

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Schiedam

Vergelijk Cafetaria Jazz met andere restaurants in Schiedam op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Iona Broere

Het eten was zeer lekker. Je krijgt goede porties voor een eerlijke prijs. Wij hebben heerlijk genoten van een broodje hete kip, hamburger Jazz, gefrituurde garnalen en patat. De huisgemaakte saus die je op het broodje hete kip en hamburger Jazz krijgt, smaakt heel goed! Erg vriendelijke en behulpzame mensen. Ook is het een knus zaakje waar je gezellig binnen kunt zitten. Zeker een aanrader!

Alexander

Helaas geen verse friet maar alles heerlijk gebakken en lekker vers slaatje. Leuk terrasje.

Andy Pan

Snackbar Jazz is altijd lekkerste Patat is wel lekker krokant lagen smaken en knapperig en lekker Milkshake Vanille ik hebt alle sorte geproeft al en Kip Saté Menu natuurlijk ook lekker.
En Patat heetkip natuurlijk en
Kipsnitzel en die half kip natuurlijk met Patat.

Robin Brand

Vandaag voor het eerst besteld. Het eten was heerlijk. Helaas waren ze onze milkshake vergeten. De bezorger ging terug om de shakes te gaan halen. Eenmaal terug; ik het tasje open. En ja hoor; alles lag helemaal onder. 1 van de milkshakes was halfvol; dus het is er daar uitgevallen. Het zat in het tasje. Ik kon gelijk alles schoonmaken waardoor mijn milkshake gestolen was. Volgende keer kan ik beter bananenmelk halen 😅. We gaan hier zeker nog bestellen maar dan hoop ik wel dat het beter gaat met de milkshakes.

Robin Brand
Nieuwlandplein

Rudy Nossent

Heerlijke verse patat, lekkere snacks, heerlijke pindasaus en betaalbare menu's

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Afhalen
Bezorging
Eten op locatie
Terras
Lunch
Diner
Koffie
Desserts
Kindvriendelijk
Kindermenu
Toilet
Rolstoeltoegankelijke ingang
Pinbetaling
Contactloos betalen
Gratis parkeren
Gratis straatparkeren
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Openingstijden

maandagGesloten
dinsdag12:00–21:00Vandaag
woensdag12:00–21:00
donderdag12:00–21:00
vrijdag12:00–21:00
zaterdag12:00–21:00
zondag16:00–21:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

Cafetaria Jazz

Lekstraat 68-D, 3114 SL Schiedam

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Cafetaria Jazz gevestigd?+

Cafetaria Jazz is gevestigd op Lekstraat 68-D, 3114 SL Schiedam.

Wat is het telefoonnummer van Cafetaria Jazz?+

Je kunt de restaurant bereiken via 010 426 8101.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt Cafetaria Jazz beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,1 van 5 op basis van 113 beoordelingen.

Kan ik eten afhalen bij Cafetaria Jazz?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Bezorgt Cafetaria Jazz ook eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Cafetaria Jazz op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Cafetaria Jazz een terras?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Cafetaria Jazz lunchen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Cafetaria Jazz dineren?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Cafetaria Jazz koffie?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert Cafetaria Jazz desserts?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Cafetaria Jazz kindvriendelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Cafetaria Jazz een kindermenu?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij Cafetaria Jazz?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft Cafetaria Jazz een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Cafetaria Jazz met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij Cafetaria Jazz contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik gratis parkeren bij Cafetaria Jazz?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik gratis op straat parkeren bij Cafetaria Jazz?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is Cafetaria Jazz rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Voor ondernemers

Claim Cafetaria Jazz

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.