Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

Hotel Joli Bergen

3,9212 Google-reviews
RouteBellenWebsiteReview schrijven
Over

Over Hotel Joli Bergen

Hotel Joli Bergen is een accommodatie in Bergen aan Ruïnelaan 15, 1861 LK Bergen. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Op Google heeft Hotel Joli Bergen een gemiddelde beoordeling van 3,9 uit 5, gebaseerd op 212 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over Hotel Joli Bergen

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor beschikbaarheid, prijzen en reserveringen rechtstreeks contact op met de accommodatie.

Overnachten in Bergen

Vergelijk Hotel Joli Bergen met andere hotels en B&B’s in Bergen op beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Leo Geurtse

Wij zijn er gewest van van 27-6 t/m 1-7-2026. Het bed was te hard en in een van de ruiten zat condens in het dubbel glas. Een deel van de parkeerplaats zijn de parkeerplaatsen behoorlijk smal en ik zou daar niet graag mijn nieuwe auto parkeren. Ik had gelukkig een brede parkeerplaats voor de fietsenstalling. Op nummer 5 of 6 staat ook een laadpaal (voor elektrische of Hybride auto's). De kans op schade is daar groot. Wil je gebruik maken van de laadpaal moet je € 49,50 betalen en dan mag je 4 dagen laden. Nou ik heb een hybride auto en als ik via de laadpaal oplaad betaal ik € 5,30 voor een complete lading. Als ik via mijn eigen stroomnet 220 Volt betaal ongeveer € 2,50. Dus geen gebruik van de laadpaal. Heb gevraagd of ik mijn auto via de oplaad stopcontacten van de fietsen mocht gebruiken want daar heb ik een speciale kabel voor. Kreeg van een medewerker te horen dat het geen probleem was. Zo gezegd zo gedaan heb ik mijn hybride op het 220 Volt net aangesloten en zijn we op de fiets gestapt. Komen we 's middags terug van de fietstocht zie ik tot mijn verbazing dat de stekker uit het stopcontact was gehaald. Heb onze fietsen aangesloten om te laden en ook de stekker van de auto. 's Avonds tijdens het eten kwam een van de medewerkers naar onze tafel en vroeg of ik na het eten me wilde melden bij de receptie. Zogezegd zo gedaan, ik er naar toe en vroeg wat het probleem was. Ik mocht mijn auto daar niet opladen. Ik zei dat ik daar toestemming voor had. Hij zei dat zijn baas het niet wilde hebben en ik vroeg hem waar is je baas. En die was er niet. De volgende morgen moesten we uitboeken want onze vakantie was ten einde en ik leverde mijn kamersleutel en parkeerkaart in. Toen kreeg ik te horen dat ik € 10,00 moest betalen voor het laden van de auto. Ik zei dat ik het schandalig vond, ik had toestemming en de auto was maar voor 70% volgeladen. Al hij helemaal opgeladen was geweest had ik geen probleem van gemaakt alleen al het feit dat de stekker twee keer uit het stopcontact is getrokken. Ik kom er niet weer.

Johan

Bij aankomst in het hotel kwam de geur van gekookte aardappelen en vis ons al tegemoet en wilde ik eigenlijk al meteen rechtsomkeerd maken. Omdat we met 4 volwassenen waren waarvan 2 dik 80+, zijn we maar gebleven. Gratis parkeren was een optie maar dan moesten we 300m lopen en dat was voor de 80+ ers geen optie. Parkeren op het terrein van het hotel kon wel voor€ 25,00 voor het hele verblijf. Parkeerplaatsen zijn zeer krap, zeker P6 waar ook nog eens een dikke boom en allerlei struiken(* hierover straks meer) het parkeren erg lastig maakt.
Voor de rest was het verblijf(met onze hond) erg meegevallen na de 1e indruk. Prima bedden, eenvoudige maar nette badkamer, TV met héél véél zenders. Ontbijt was goed, avondeten idem. Omgeving nabij het hotel was super, met groot losloopgebied voor de hond. Bergen is een leuke plaats maar wel wat kakkieneus. Deed me aan Bloemendaal denken.
Bij thuiskomst ontdekte ik een flink lange kras in de auto tgv het parkeren in de krappe parkeerplaats met struikgewas aan de zijkant. Hier werd ik niet vrolijk van.

Alphons Vink

Niet wat we hadden verwacht.
Kleine kamer. Douche koppen niet fijn.Avondeten heel matig tot slecht.
Borrel uur achter je eigen tafel met opgemaakt voor avondeten.
Lunch buiten de deur met keuze uit EEN bolletje.

ZEER SLECHT. GELD NIET WAARD.

Klaas Redder

Vandaag teruggekomen. Een fantastische tijd gehad. het hotel was prima , eenvoudige kamers , erg schoon. Het eten was prima, de sfeer en entertainment ook, Veel gelachen, leuke mensen ontmoet etc. Ook de luchch en diner op de andere lokatie heel goed.
Dank jullie wel

Annemie Absil

Heerlijk hotel met fantastische service. Heel veel dank aan de mannelijke manager voor de zorg die we mochten ontvangen na een fietsongelukje. Er werd zeer adequaat gehandeld. Chapeau.

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoelparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijk
Locatie

Adres en kaart

Hotel Joli Bergen

Ruïnelaan 15, 1861 LK Bergen

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is Hotel Joli Bergen gevestigd?+

Hotel Joli Bergen is gevestigd op Ruïnelaan 15, 1861 LK Bergen.

Wat is het telefoonnummer van Hotel Joli Bergen?+

Je kunt de accommodatie bereiken via 072 581 3012.

Hoe wordt Hotel Joli Bergen beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 3,9 van 5 op basis van 212 beoordelingen.

Heeft Hotel Joli Bergen een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Is er bij Hotel Joli Bergen een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Is Hotel Joli Bergen rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.

Voor ondernemers

Claim Hotel Joli Bergen

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.