Een week verbleven in app. De Sterappel, waar de net geoogste appels, pruimen en een lekkere vers gemaakt sap al voor ons klaar stonden bij aankomst.
Met in de nabije omgeving goede restaurants en een mooie natuur, verbleven we daarom op een prima plek.
We hebben genoten van het appartement en het mooie Limburg.
Extra pluspunt: Op de fiets ben je zo in Maastricht.
Laurentius vakantieappartementen
Over Laurentius vakantieappartementen
Laurentius vakantieappartementen is een accommodatie in Eijsden aan Dorpsstraat 10, 6245 LH Eijsden. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.
Voorzieningen voor toegankelijkheid zijn aanwezig, zoals een rolstoelparkeerplaats.
Op Google heeft Laurentius vakantieappartementen een gemiddelde beoordeling van 4,6 uit 5, gebaseerd op 8 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.
Over Laurentius vakantieappartementen
Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor beschikbaarheid, prijzen en reserveringen rechtstreeks contact op met de accommodatie.
Overnachten in Eijsden
Vergelijk Laurentius vakantieappartementen met andere hotels en B&B’s in Eijsden op beoordeling, voorzieningen en afstand.
Reviews op Google
Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.
Ruim een week zaten wij in appartement Sterappel en hebben het er heerlijk gehad. Een heel ruim en schoon appartement op de begane grond. Het was erg warm weer maar hadden daar helemaal geen last van, het bleef prima koel. We hebben ook op het terrasje gezeten aangrenzend aan het appartement. De eigenaren zijn ontzettend aardig en gastvrij en werden door Wilbert rondgeleid op zijn fruitboomgaard, een oase bij ondergaande zon. Kortom, een Top week.
Een schitterend appartement, prachtig en comfortabel ingericht, groot en een heerlijk bed. Alles splinternieuw en met liefde ingericht. De apparatuur in de keuken is up to date. De wc en doucheruimte zijn ook nieuw en prima in gebruik.De eigenaar en ouders zijn behulpzaam, vriendelijk en ontvingen ons vriendelijk met goede uitleg en heerlijk eigen vers fruit!
De omgeving is voor wandelen (korte en lange tochten langs de Maas over door de heuvels van Zuid Limburg), fietsen en heerlijk eten en drinken ideaal. De bus stopt vlakbij en in een kwartier ben je in Maastricht of in 3 minuten in sfeervol Eijsden. De prijs is ook nog eens zonder meer goed te noemen. Kortom wij zijn enthousiast geworden om zeker terug te komen. We raden u aan te gaan!
Samen met mijn partner een week doorgebracht in apartement Sterappel en het was TOP!!!
We werden ontvangen door Hilbert, die ons het apartement liet zien en e.e.a. uitlegde.
In de koelkast stond een fles eigen gemaakte appelsap, verse eitjes, appels en kersen uit eigen boomgaard.
Heerlijke bedden, een fijne keuken met combimagnetron, een lekkere bank, kortom het was net thuis.
In de omgeving is genoeg te doen, wij hebben voornamelijk gefietst en in het 3 km. verderop gelegen Eijsden lekker kunnen eten, terrasjes kunnen pikken en boodschappen bij de Plus kunnen doen.
Kortom een absolute aanrader om er even lekker tussenuit te zijn, voor herhaling vatbaar👍
Ben op aanraden van mijn zwager hier gekomen. Ben heel vriendelijk ontvangen en rondgeleid. Heb eieren, heerlijke appels en appelsap uit hun eigen bedrijf gekregen. Ook goede nachtrust gehad.
Al met al heel tevreden, is een aanrader.
Harry Poublon.
Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.
Voorzieningen en mogelijkheden
Adres en kaart
Praktische informatie
Waar is Laurentius vakantieappartementen gevestigd?+
Laurentius vakantieappartementen is gevestigd op Dorpsstraat 10, 6245 LH Eijsden.
Wat is het telefoonnummer van Laurentius vakantieappartementen?+
Je kunt de accommodatie bereiken via 06 51062233.
Hoe wordt Laurentius vakantieappartementen beoordeeld?+
De huidige Google-beoordeling is 4,6 van 5 op basis van 8 beoordelingen.
Is er bij Laurentius vakantieappartementen een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+
Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de accommodatie te controleren.



















