Ga naar de inhoud
Zoeken Reviews schrijven

De Waaghals

4,230 Google-reviews Nu gesloten

Morgen open om 10:00.

Moment
RouteBellenWebsiteReview schrijven
Restaurant + overnachting

Overnachten na eten bij De Waaghals

De Waaghals combineren met een overnachting

De Waaghals ligt aan de J.C. Wilslaan in Apeldoorn. De dichtstbijzijnde geselecteerde overnachtingsplek ligt op 950 m. Daardoor kun je na het eten lopend naar je accommodatie.

Afstanden zijn hemelsbreed berekend op basis van beschikbare coördinaten; looptijd is een praktische schatting.

Snel naar reviews4,2Google30 beoordelingen
Over

Over De Waaghals

De Waaghals is een restaurant in Apeldoorn aan J.C. Wilslaan 31, 7313 HK Apeldoorn. Op deze pagina vind je praktische informatie, foto’s, contactgegevens en ervaringen van bezoekers.

Op Google heeft De Waaghals een gemiddelde beoordeling van 4,2 uit 5, gebaseerd op 30 beoordelingen. Beoordelingen en openingstijden kunnen na de laatste synchronisatie zijn gewijzigd.

Over De Waaghals

Bekijk de beschikbare contactgegevens, voorzieningen, locatie en openingstijden. Neem voor reserveringen, allergieën of actuele menu-informatie rechtstreeks contact op met het restaurant.

Uit eten in Apeldoorn

Vergelijk De Waaghals met andere restaurants in Apeldoorn op keuken, beoordeling, voorzieningen en afstand.

Google

Reviews op Google

Een snelle selectie van recente ervaringen die Google beschikbaar stelt.

Deel jouw ervaring
Herwald fotografie

Restaurant de Waaghals is een plek waar je van alles kunt halen, zoals friet, drinken en ijs. Wij hebben hier alleen wat cola gedronken. Ook bij dit restaurant is een grote speeltuin aanwezig, zodat ouders lekker op het terras kunnen zitten terwijl de kinderen aan het spelen zijn. Er is een groot terras met meer dan genoeg tafels en stoelen.

lotte s

Een ongelofelijke ervaring gehad met een heerlijke softijs discosmurf! Echt van genoten was echt lekker! 10/10 naar de aziatische medewerker met bril!

Helaas wel een minpunt het softijs is niet gemaakt van melk maar van sojamelk dus het proeft naar plant

Max De Kleijn

vieste eten wat ik ooit op heb. de friet was taai, hard en koud. met de hoeveelheid saus die je kreeg kon je niet eens 3 frietjes eten. de kipnuggets waren gevuld met vet en smaakte heel vies. de kroket was gevuld met een vieze puree substantie. dat dit verkocht word zo’n absurde prijs is echt BELACHELIJK!

Anita Brinckman

1 euro betaald voor een 1 cm lang zakje. Kon er 5 frietjes mee eten.

ferrybouman81

Echt een mooi park, de Apenheul. Met 2 kleintjes kun je niet beter uit zijn.

Reviews en beoordelingsgegevens afkomstig van Google. Er worden maximaal vijf door Google geselecteerde reviews geleverd. Bekijk alle reviews op Google.

Handig om te weten

Voorzieningen en mogelijkheden

Eten op locatie
Terras
Lunch
Koffie
Kindvriendelijk
Kindermenu
Geschikt voor groepen
Toilet
Rolstoeltoegankelijke ingang
Rolstoelparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijk toilet
Pinbetaling
Contactloos betalen
Rolstoeltoegankelijk
Plan je bezoek

Openingstijden

maandag10:00–17:00
dinsdag10:00–17:00Vandaag
woensdag10:00–17:00
donderdag10:00–17:00
vrijdag10:00–17:00
zaterdag10:00–17:00
zondag10:00–17:00

Feestdagen en bijzondere dagen kunnen afwijken.

Locatie

Adres en kaart

De Waaghals

J.C. Wilslaan 31, 7313 HK Apeldoorn

Openen in OpenStreetMap →
Veelgestelde vragen

Praktische informatie

Waar is De Waaghals gevestigd?+

De Waaghals is gevestigd op J.C. Wilslaan 31, 7313 HK Apeldoorn.

Wat is het telefoonnummer van De Waaghals?+

Je kunt de restaurant bereiken via 055 357 5757.

Wat zijn de openingstijden?+

De reguliere openingstijden staan op deze pagina. Openingstijden op feestdagen kunnen afwijken; controleer ze voor vertrek bij de restaurant.

Hoe wordt De Waaghals beoordeeld?+

De huidige Google-beoordeling is 4,2 van 5 op basis van 30 beoordelingen.

Kan ik bij De Waaghals op locatie eten?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft De Waaghals een terras?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij De Waaghals lunchen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Serveert De Waaghals koffie?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is De Waaghals kindvriendelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft De Waaghals een kindermenu?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is De Waaghals geschikt voor groepen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er een toilet aanwezig bij De Waaghals?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft De Waaghals een rolstoeltoegankelijke ingang?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is er bij De Waaghals een rolstoelparkeerplaats aanwezig?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Heeft De Waaghals een rolstoeltoegankelijk toilet?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij De Waaghals met pin betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Kan ik bij De Waaghals contactloos betalen?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Is De Waaghals rolstoeltoegankelijk?+

Ja, volgens de beschikbare informatie wel. Omdat voorzieningen kunnen veranderen, raden we aan dit voor je bezoek bij de restaurant te controleren.

Voor ondernemers

Claim De Waaghals

Ben jij eigenaar of officieel vertegenwoordiger? Na controle krijg je een eigen WordPress-account waarmee je alleen deze locatie kunt aanpassen.

  1. Vul je gegevens in
  2. Wij controleren je aanvraag
  3. Activeer je account via e-mail
Je aanvraag wordt nooit automatisch goedgekeurd.
Jouw plekken

Bewaren en terugvinden

Favorieten en kijkgeschiedenis blijven alleen in deze browser.

Nog niets bewaard

Gebruik het hartje bij een restaurant, verblijf of combinatie.

Naast elkaar

Locaties vergelijken

Vergelijk de belangrijkste informatie en open daarna je favoriet.